Malý průzkumník

Za co jsem opravdu vděčný, tak je to, že jsem se narodil do generace mileniálů. Pro základní bytí toho moc nepotřebuji a všechny peníze, které si našetřím, tak můžu použít na poznávání něčeho nového. Manželství, děti, hypotéka ještě chvíli počkají. Všechno bude, ale hezky popořadě. Tahle stránka je o mém touláním, kam mě zrovna moje zvědavé nohy zavedou. Nikdy necestuji sám a nosím s sebou tužku a cestovní blok, který mi pomáhají si vytříbit myšlenky a zaznamenávat něco nového, zajímavého, díky čemu mám větší pochopení pro ostatní kultury, proč dělají to, co dělají.

Česká republika

Nebudu čekat až nastanou prázdniny, abych mohl něco poznávat. V České republice je toho tolik, kam můžete zavítat. Třeba taková Awesome Praha patří mezi top místa, kterou musíte za život navštívit alespoň jednou.

BEST (Board of European Student of Technology)

Jsem aktivním členem ve studentské organizaci BEST Prague mající pobočku na ČVUT. Říká se, že nejlepší léta jsou ty na vysoké škole. Biflování se ze skript, příprava na zkoušku na ČVUT se na vás podepíšou a zanechává to dlouhodobé nezapomenutelné vzpomínky, ale to co dělá nezapomenutelná studentská léta, je poznávání studentů z jiné části světa a společné prožití něčeho, na co nezapomenete ještě nějaký ten pátek.

Evropa

Když už mám tu možnost vyrazit za hranice České republiky.

Tak co, už máte nápad, kam zatouláte za novým dobrodružstvím? :-)

Obrázek 1: Zatímco v Bruselu: „Mami, kterou si mám přivézt domu?“